UA | RU
м. Київ, вул. Бойчука 1/2
пн-сб: 8:00 – 20:00
нд: 9:00 – 20:00
Запис на прийом
Викликати лікаря Додому

Аналізи

Забір аналізів з понеділка по суботу
Час забору
8:00 - 10:30
Результати відправимо на
e-mail
Розшифруємо результати
на телеконсультації

Лабораторна діагностика: аналізи в PharmaClinic

Лабораторні аналізи є необхідною частиною діагностики більшості захворювань. З їх допомогою можна з'ясувати безліч показників стану організму, визначити, чи мають місце відхилення в роботі органів і систем, і поставити точний діагноз.

Коли Ви хочете перевірити своє здоров'я або лікар призначає вам аналізи, то виникають питання: Де здати аналізи? Яку саме лабораторію вибрати?

Здати аналізи в Києві сьогодні можна в багатьох клініках і приватних лабораторіях. Однак дуже важливо, щоб послуга була якісною, доступною і безпечною. А ще, щоб без черг і поруч з будинком.

ФармаКлінік піклується про ваше здоров'я і комфорт і пропонує повний спектр лабораторної діагностики. Аналізи у нас здаються швидко, зручно і без надмірних витрат.

Ми уклали договір з медичною лабораторією, яка є частиною великої європейської лабораторної мережі, що дозволяє робити лабораторну діагностику по 4000 показників. В результаті Ви отримуєте не тільки зручну послугу, але і точний результат.

Плюс до всього, лабораторні аналізи в ФармаКлінік - це гарантія стерильності і безпеки. Для прийому аналізів у нас використовуються тільки сучасні одноразові вакуумні системи, а сам паркан відбувається в стерильних умовах спеціального кабінету.
Забір крові на аналіз з вени

Як підготуватися до аналізів

Загальний аналіз крові. Кров беруть натщесерце. Не рекомендується перед здачею крові робити фізіопроцедури або проявляти фізичну активність. Бажано перед аналізом не брати ліки. Якщо це неможливо, про прийом препарату потрібно попередити медичний персонал.

Біохімічний аналіз крові. Кров необхідно здавати вранці натщесерце. Перед аналізом бажано уникати фізичних навантажень і фізіотерапевтичних процедур. Не можна курити перед аналізом, так як куріння може вплинути на рівень білірубіну, сечовини, глюкози, холестерину та інших показників крові. За добу забороняється вживання алкоголю. Для точного визначення деяких показників може знадобитися додаткова підготовка. Про це вам повинен розповісти лікар, який буде їх призначати.

Загальний аналіз сечі. Для загального аналізу сечі необхідно вранці провести гігієнічні процедури статевих органів, і потім зібрати всю ранкову сечу. Жінкам важливо стежити, щоб в сечу не потрапляли виділення з піхви. Тара для аналізу повинна бути чистою і сухою.

Аналіз сечі по Нечипоренко. Необхідні умови здачі сечі по Нечипоренко такі ж, як і для загального аналізу сечі. Єдина відмінність - в цьому випадку потрібно зібрати середню порцію ранкової сечі.

Аналіз сечі за Зимницьким. Необхідно зібрати 8 порцій сечі через кожні три години. Перша порція збирається з 6 до 9 ранку, восьма порція - з 3 ночі до 6 ранку. Важливо передати в лабораторію все 8 контейнерів з сечею, причому вони обов'язково повинні бути пронумеровані.

Аналіз добової сечі на цукор. В цьому випадку збирають добову сечу в один контейнер. В процесі збору контейнер з уже зібраною сечею зберігають в холодильнику.

Молекулярно-генетичний аналіз крові методом ПЛР. Кров здають вранці натщесерце.

Молекулярно-генетичний аналіз сечі методом ПЛР. Потрібно зібрати 20-30 мл першої порції ранкової сечі. Важливо попередньо провести гігієнічні процедури статевих органів.
Як проходить здача аналізів
1
Ви приходите в ФармаКлінік
2
Наш медичний працівник проводить забір крові з вени для аналізів, приймає ємність з сечею
3
Ми відправляємо матеріал в лабораторію і потім отримуємо результат
4
Ви отримуєте результати на електронну пошту або ми видаємо їх в паперовому вигляді

Коли можна здати аналізи

Забір аналізів в ФармаКлінік здійснюється з понеділка по суботу з 8.00 до 10.30.

Будьте уважні: у святкові дні розклад може змінюватися.

Як і коли отримати результати лабораторних досліджень

Для швидкості і вашої зручності ми надсилаємо результати на електронну пошту. За бажанням, ми можемо видати вам їх в паперовому вигляді, але для цього вам потрібно буде зайти за ними до нас.

Більшість аналізів будуть готові вже ввечері в день здачі або на наступний ранок. Для отримання результатів більш складних аналізів може знадобитися 48-72 год.

Вибрати необхідні аналізи допоможе лікар

Ви погано себе почуваєте і хочете обстежитися, але не знаєте, які саме аналізи вам необхідні? Ми допоможемо вам не робити непотрібних аналізів і не витрачати гроші даремно. Спеціально для цього у нас є послуга «Призначення лабораторних досліджень».

Сімейний лікар вислухає ваші скарги і порекомендує дійсно необхідну вам лабораторну діагностику. Аналізи будуть підібрані під ваш стан здоров'я, це дасть можливість з'ясувати причину проблем зі здоров'ям з економією часу і грошей.

Якщо лабораторні показники будуть мати відхилення від норми, то лікар проаналізує результати досліджень, проведе повноцінну консультацію і підбере для вас дієву схему лікування, або ж при необхідності, для уточнення діагнозу направить вас до кращих вузькопрофільних спеціалістів Києва.

Не намагайтеся поставити собі діагноз самостійно і не займайтеся самолікуванням, це може завдати істотної шкоди вашому здоров'ю.

У ФармаКлінік ви зможете обстежитися швидко, зручно і з мінімальними витратами часу і грошей!
Види аналізів
Загальноклінічні дослідження
Біохімічні дослідження
Гормональна панель
Інфекційні дослідження
Комплексні пакети (передопераційний, онкологічний)
І ще понад 4 000 інших показників
Запис на прийом
Підпишіться в зручному мессенджері
Контакти
01103, м. Київ, вул. Бойчука 1/2

Телефон:
+38 (044) 501-45-80


Email: pharmaclinic.ua@gmail.com

Графік роботи:
пн-сб: 8:00 – 20:30
нд: 9:00 – 20:00
Підписатися
Ліцензія на медичну практику згідно рішення #510 від 02.06.2016
Ліцензія на роздрібну торгівлю медикаментами та товарами медичного призначення Серія АВ #578826 від 19.07.2011
Розробка: Medmarketing