UA | RU
м. Київ, вул. Бойчука 1/2
пн-сб: 8:00 – 20:00
нд: 9:00 – 20:00
Запис на прийом
Викликати лікаря Додому
Згода на обробку персональних даних
Користувач, залишаючи заявку на інтернет-сайті pharmaclinic.ua, приймає дану Згоду на обробку персональних даних (далі - Згода).
Діючи вільно, своєю волею і в своєму інтересі, а також підтверджуючи свою дієздатність, Користувач дає свою згоду ГУП «Медичний Центр» (ІПН 7729071411), яке розташоване за адресою 101000, г. Москва, Великий Спасоглініщевскій провулок, д. 3, стор. 4 на обробку своїх персональних даних з наступними умовами:

1. Дане Згода дається на обробку персональних даних, як без використання засобів автоматизації, так і з їх використанням. 2. Згода дається на обробку наступних моїх персональних даних:

a) Персональні дані, які не є спеціальними або біометричними:
- номери контактних телефонів;
- адреси електронной̆ пошти;
- прізвище, ім'я, по батькові, номер пропуску, призначені для користувача дані - (відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС;
- тип і версія браузера;
- тип пристрою і дозвіл його екрану;
- джерело звідки прийшов на сайт користувач;
- з якого сайту або по якій рекламі;
- мова ОС і браузера;
- які сторінки відкриває і на які кнопки натискає користувач; ip-адреса).

3. Персональні дані не є загальнодоступними.

4. Мета обробки персональних даних: обробка вхідних запитів фізичних осіб для подальшої зв'язку з клієнтом з метою узгодження записи на прийом; аналітики дій фізичної особи на веб-сайті та функціонування веб-сайту.

5. Підставою для обробки персональних даних є: ст. 24 Конституції Російської Федерації; ст.6 Федерального закону №152-ФЗ «Про персональних даних»; Статут ТОВ ГУП «Медичний Центр»; Нині згоду на обробку персональних даних

6. В ході обробки з персональними даними будуть здійснені наступні дії: збір; запис; систематизація; накопичення; зберігання; уточнення (оновлення, зміна); витяг; використання; знеособлення; блокування; видалення; знищення.

7. Обробка персональних даних може бути припинена за запитом суб'єкта персональних даних. Зберігання персональних даних, зафіксованих на паперових носіях здійснюється згідно з Федеральним законом №125-ФЗ «Про архівну справу в Російській Федерації» і іншим нормативно-правовим актам в галузі архівної справи та архівного зберігання.

8. Згода може бути відкликано суб'єктом персональних даних або його представником шляхом подання відповідного письмового заяви ГУП «Медичний Центр» або його представнику за адресою, вказаною на початку даного Згоди.

9. У разі відкликання суб'єктом персональних даних або його представником згоди на обробку персональних даних ГУП «Медичний Центр» має право продовжити обробку персональних даних без згоди суб'єкта персональних даних при наявності підстав, зазначених у пунктах 2 - 11 частини 1 статті 6, частини 2 статті 10 і частини 2 статті 11 Федерального закону №152-ФЗ «Про персональних даних» від 27.07.2006 р

10. Ця згода діє весь час до моменту припинення обробки персональних даних, зазначених у п.7 та п.8 даного Згоди.
Підпишіться в зручному мессенджері
Контакти
01103, м. Київ, вул. Бойчука 1/2

Телефон:
+38 (044) 501-45-80


Email: pharmaclinic.ua@gmail.com

Графік роботи:
пн-сб: 8:00 – 20:30
нд: 9:00 – 20:00
Підписатися
Ліцензія на медичну практику згідно рішення #510 від 02.06.2016
Ліцензія на роздрібну торгівлю медикаментами та товарами медичного призначення Серія АВ #578826 від 19.07.2011
Розробка: Medmarketing