UA | RU
м. Київ, вул. Бойчука 1/2
пн-сб: 8:00 – 20:00
нд: 9:00 – 20:00
Запис на прийом
Викликати лікаря Додому
Лабораторні
аналізи
Якісна заміна походу до поліклініки без надмірних
витрат часу та коштів у зручному для Вас місці
ФармаКлініка пропонує доступну приватну медицину
Якщо ви захворіли, завжди є вибір: витратити багато часу на черги в поліклініці або половину зарплати на те, щоб здати аналізи в приватній лабораторії. Але є ще одна альтернатива — доступна приватна медицина від ФармаКлінік!
У ФармаКлінік ви зможете здати аналізи швидко та безпечно, а також при необхідності отримати консультацію лікаря, який підкаже, які саме аналізи вам необхідні, що допоможе заощадити кошти, відмовившись від зайвих обстежень.

Швидко: 30 хв вашого часу
Доступно: 150 грн*
Зручно: 5 хв від ст. метро
Оперативність
послуги надаються швидко і без черг
Доступність
розумне ціноутворення без переплат
Зручність
лікар + аптека + медсестра в 5-й хвилинах від метро
Професіоналізм
всі лікарі мають високу кваліфікацію і сертифікати
Лабораторні аналізи є необхідною частиною діагностики більшості захворювань. З їх допомогою можна з'ясувати безліч показників стану організму, визначити, чи мають місце відхилення в роботі органів і систем, і поставити точний діагноз.

Коли лікар призначає вам аналізи, то виникають питання: Де здати аналізи? Яку саме лабораторію вибрати?

Здати аналізи в Києві сьогодні можна в багатьох клініках і приватних лабораторіях. Однак дуже важливо, щоб послуга була якісною, доступною і безпечною.

ФармаКлінік піклується про ваше здоров'я і комфорт та пропонує повний спектр лабораторної діагностики. Аналізи у нас здаються швидко, зручно і без надмірних витрат.

Ми уклали договір з медичною лабораторією «Сінлаб-Україна», яка є частиною великої європейської лабораторної мережі www.synlab.com, що дозволяє робити лабораторну діагностику по 4000 показників. В результаті ви отримуєте не тільки зручну послугу, але і точний результат.

Лабораторні аналізи в ФармаКлінік — це також гарантія стерильності і безпеки. Для прийому аналізів у нас використовуються тільки одноразові системи.
ЗДАЧА АНАЛІЗІВ
В КЛІНІЦІ
Як проходить здача аналізів
1
Ви приходите в ФармаКлінік.
2
Наш медичний працівник бере у вас аналізи крові і приймає аналізи сечі.
3
Ми відправляємо ваші аналізи в «Сінлаб-Україна», і потім отримуємо результат.
4
Ви отримуєте результати на електронну пошту або ми видаємо їх вам в паперовому вигляді.
Загальний аналіз крові. Кров беруть до першого прийому їжі. Не рекомендується перед здачею крові робити фізіопроцедури або проявляти фізичну активність. Бажано перед аналізом не вживати ліки. Якщо це неможливо, про прийом препарату потрібно попередити медичний персонал.

Біохімічний аналіз крові. Кров необхідно здавати вранці натщесерце. Перед аналізом бажано уникати фізичних навантажень і фізіотерапевтичних процедур. Не можна курити перед аналізом, так як куріння може вплинути на рівень білірубіну, сечовини, глюкози, холестерину та інших показників крові. За добу забороняється вживання алкоголю. Для точного визначення деяких показників може знадобитися додаткова підготовка. Про це вам повинен розповісти лікар, який буде їх призначати.

Загальний аналіз сечі. Для загального аналізу сечі необхідно вранці провести гігієнічні процедури статевих органів, і потім зібрати всю ранкову сечу. Жінкам важливо стежити, щоб в сечу не потрапляли виділення з піхви. Тара для аналізу повинна бути чистою і сухою.

Аналіз сечі по Нечипоренко. Необхідні умови здачі сечі по Нечипоренко такі ж, як і для загального аналізу сечі. Єдина відмінність — в цьому випадку потрібно зібрати середню порцію ранкової сечі.

Аналіз сечі за Зимницьким. Необхідно зібрати 8 порцій сечі через кожні три години. Перша порція збирається з 6 до 9 ранку, восьма порція — з 3 ночі до 6 ранку. Важливо передати в лабораторію всі 8 контейнерів з сечею, причому вони обов'язково повинні бути пронумеровані.

Аналіз добової сечі на цукор. В цьому випадку збирають добову сечу в один контейнер. В процесі збору контейнер з уже зібраною сечею зберігають в холодильнику.

Молекулярно-генетичний аналіз крові методом ПЛР. Кров здають вранці натщесерце.

Молекулярно-генетичний аналіз сечі методом ПЛР. Потрібно зібрати 20-30 мл першої порції ранкової сечі. Важливо попередньо провести гігієнічні процедури статевих органів.
Прийом аналізів в ФармаКлінік здійснюється в понеділок-суботу з 8.00 до 10.30.

Будьте уважні: у святкові дні розклад може змінюватися.
Для швидкості і вашої зручності ми надсилаємо результати на електронну пошту. За бажанням, ми можемо видати вам їх в паперовому вигляді, але для цього вам потрібно буде зайти за ними до нас.
Ви погано себе почуваєте і хочете обстежитися, але не знаєте, які саме аналізи вам необхідні? Ми допоможемо вам не робити непотрібних аналізів і не витрачати гроші даремно. Спеціально для цього у нас є послуга «Призначення лабораторних досліджень».

Лікар-терапевт вислухає ваші скарги, проведе огляд і призначить дійсно необхідну вам лабораторну діагностику. Аналізи будуть підібрані під ваш стан здоров'я, це дасть вам можливість з'ясувати точний діагноз з економією часу і грошей.

Якщо ви захочете, то лікар також проаналізує результати аналізів і підбере для вас дієву схему лікування, або ж при необхідності, для уточнення діагнозу направить вас до кращих вузькопрофільних спеціалістів Києва.

Ми дбаємо про своїх клієнтів і допомагаємо їм заощаджувати, тому у нас діє спеціальна пропозиція! Якщо ваша сума за аналізи перевищить 500 гривень, то все, що понад цю суму, буде для вас безкоштовно!

У ФармаКлінік ви зможете обстежитися швидко, зручно і з мінімальними витратами часу і грошей!
Запис на прийом
Кваліфіковані лікарі
Ми надійні і нам довіряють
Тарковська Оксана Вікторівна
Сімейний лікар
.
Ціни на послуги
КОНСУЛЬТАЦІЯ лікаря-терапевта
320 грн.
Консультація сімейного лікаря
320 грн.
КОНСУЛЬТАЦІЯ лікаря-гастроентеролога
320 грн.
КОНСУЛЬТАЦІЯ лікаря-кардіолога
320 грн.
Виклик лікаря додому
550 грн.
Внутрішньовенне крапельна ІН'ЄКЦІЯ
140 грн.
електрокардіографія
70 грн.
Розшифровка добового моніторування ЕКГ
550 грн.
Галерея
Контакти
м. Київ, вул. Бастіонна, 2/1
+38 (044) 501-45-80
+38 (067) 501-45-80
+38 (099) 501-45-80
Підпишіться в зручному мессенджері
Контакти
01103, м. Київ, вул. Бойчука 1/2

Телефон:
+38 (044) 501-45-80


Email: pharmaclinic.ua@gmail.com

Графік роботи:
пн-сб: 8:00 – 20:30
нд: 9:00 – 20:00
Підписатися
Ліцензія на медичну практику згідно рішення #510 від 02.06.2016
Ліцензія на роздрібну торгівлю медикаментами та товарами медичного призначення Серія АВ #578826 від 19.07.2011
Розробка: Medmarketing